" حمایت از کالای ایرانی "                       

صفحه اصلي|پست الكترونيكي|منشور اخلاقي سازمان|English
جستجوي پيشرفته جستجو در وب
? اخبار مهم


اولین نشست هیأت مدیره جديد کانون کشوری انجمن هاي صنفي آموزشگاه هاي آزاد با رئيس سازمان آموزش فنی و حرفه اي كشور برگزار شد
در ديدار اعضاي هیأت مدیره جديد کانون کشوری انجمن هاي صنفي آموزشگاه هاي آزاد با معاون وزیر و رئيس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر مشاركت حداكثري بخش خصوصي تأكيد شد.
 ١٠:٠٨ - چهارشنبه ٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور:انتقال تكنولوژي روز دنيا براي اثربخشي آموزش هاي فني و حرفه اي ضروري است
معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست با هيأت تجاری آلمان متشكل از نمايندگان 14 مؤسسه و نهاد مرتبط با آموزش فنی و حرفه ای و آموزش عالی گفت: انتقال تكنولوژي روز دنيا براي افزايش اثربخشي آموزش هاي فني و حرفه اي ضروري است.
 ١٤:٥١ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش:اجراي طرح ايران مهارت به صورت پايلوت در هشت استان كشور آغاز شده است
دكتر علي زرافشان در نشست خبري مشترك با رئیس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: اجراي طرح ايران مهارت به صورت پايلوت در هشت استان كشور آغاز شده است.
 ١٧:٢١ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور :اجراي طرح ايران مهارت سرآغازي براي تحول در نظام آموزشي است
معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در نشست خبري كه در حاشيه بازديد از مركز آموزش فني و حرفه اي مشيريه برگزار شد، گفت: اجراي طرح ايران مهارت سرآغازي براي تحول در نظام آموزشي است.
 ١٥:٢٦ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید سازمان برگزار شد
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل حوزه ریاست، مديرکل دفتر مدیریت عملکرد ،سرپرست دفتر پژوهش،طرح و برنامه ريزي و مدیر امور مسابقات ملی و بین المللی مهارت برگزار شد.
 ١٠:٢٠ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انجام شد:
نخستین مرکز جوار کارگاهی صنعت خودروسازی استان سمنان با مشارکت گروه تولیدی صنعتی عقاب افشان افتتاح شد
نخستین مرکز جوار کارگاهی صنعت خودروسازی استان سمنان با حضور معاون وزیر و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و استاندار سمنان افتتاح شد.
 ١٥:١٨ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم افتتاح نخستین مرکز SCD استان سمنان: مهارت آموزی حلقه گمشده ایجاد کسب و کار در کشور است
معاون وزير و رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در مراسم افتتاح نخستین مرکز SCD استان سمنان گفت: مهارت آموزی حلقه گمشده و مقدمه ایجاد کسب و کار در کشور است.
 ١٥:١١ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور:بیش از 50 درصد آموزش های مهارتی ارائه شده به کارجویان در سطح ملی به اشتغال می انجامد
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور از رهگیری هنرجویان و حرفه‌آموزان این سازمان تا 6ماه پس از پایان دوره‌های مهارت آموزی خبر داد و گفت: بین 50 تا 60 درصد آموزش های مهارتی ارائه شده به متقاضیان در سطح ملی به اشتغال می‌انجامد.
 ٢١:١٢ - پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار سمنان تاکید کرد:اگر جوانان به حوزه مهارت‌آموزی روی آورند بیکاری در کشور ریشه‌کن می شود
استاندار سمنان گفت: در برخی حوزه‌ها، زمینه‌های اشتغال در استان وجود دارد اما کننده کار و نیروی انسانی پای کار وجود ندارد.
 ٢٠:٠٥ - پنج شنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در معارفه سرپرست جديد دفتر پژوهش، طرح و برنامه ريزي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور تأكيد شد:در حوزه برنامه ريزي به ويژه در حوزه استانداردها نياز به تغيير رويه جدي داريم
معاون وزير و رئيس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با تأكيد بر تغيير رويه در حوزه برنامه ريزي به ويژه در حوزه استانداردها گفت: اين تغيير بايستي با كمك حوزه پژوهش صورت گيرد.
 ١٣:١٥ - سه شنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

صفحه اصلي|معرفي سازمان|پست الكترونيكي|تربيت مربي|منشور اخلاقي سازمان|English
بازديدکنندگان اين صفحه: 5740429 | بازديدکنندگان امروز: 14513 | کل بازديدکنندگان: 92004492 | بازديدکنندگان آنلاين: 27 | زمان بارگزاري صفحه: 0/5120 ثانيه