نسخه چاپي  ارسال به دوست

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم:
نیروهای دریابانی دیلم آموزش های مهارتی فنی و حرفه ای را فرا می گیرند

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم در نشست با فرماندهی دریابانی شهرستان اظهارکرد: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری مدظله العالی در خصوص توانمند سازی سربازان برای مهارت آموزی، اشتغال و تشکیل قرارگاه مهارتی در نیروی مسلح هماهنگی بسیار خوبی با فرماندهی دریابانی شهرستان به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر، حسین مرتضوی تصریح کرد: فرآیند اجرای مهارت آموزی سربازان یک تکلیف است که بااستفاده ازتمام ظرفیت و توان برای تحقق هدفمند آن تلاش شود.

وی با بیان اینکه آموزش‌های مهارتی برای فراهم شدن زمینه اشتغال سربازان وظیفه پس ازپایان دوره خدمت برای ورود به بازارکار اجرا می‌شود، گفت: توسعه بدون آموزش‌های مهارتی پایدار نیست و مفهومی ندارد و یکی ازضرورت‌ها و الزام های توسعه اقتصادی وتغییرات اجتماعی و فرهنگی، توجه ویژه به ارتقای فرهنگ مهارت آموزی است.

مرتضوی  بیان کرد: توانمندسازی مهارتی سربازان آینده شغلی آنان را تضمین می کند به همین دلیل باید متناسب با نیاز بازار کار آموزشهای مهارتی به آنها ارائه شود.

رئیس مرکز آموزش فنی و  حرفه ای دیلم با اشاره به  اهمیت طرح توانمندسازی سربازان وظیفه اظهار کرد: سربازان وظیفه از سرمایه های برزگ نظام هستند که باید برای توانمند سازی مهارتی آنان و ایجاد زمینه های اشتغال پس از خدمت سربازی گامی مهم برداشته شود.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ١٤ آبان ١٣٩٧ | ساعت درج خبر : ٠٩:٢٢ | تعداد نمایش خبر : 924
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: