نسخه چاپي  ارسال به دوست

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استات البرز:
آموزش های مهارتی اولویت آموزش های فنی و حرفه ای در راستای ایجاد زمینه اشتغال است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز، نشست تخصصی مسئولین اداره کل با کارگزار طرح تکاپو در استان برگزار شد.

در این نشست که با هدف بررسی کارشناسی رسته های اولویت دار احصا شده توسط کارگزار طرح تکاپو با برنامه های آموزشی مراکز آموزش فنی و حرفه ای و آموزشگاههای آزاد استان برگزار شد، غیاثی تبار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با بیان شعار سازمان در مدیریت کنونی که برنامه ریزی و اجرای «آموزشهای فعال، هدفمند و اثربخش» می باشد، گفت: اولویت آموزشهای فنی و حرفه ای در استان، ایجاد زمینه اشتغال می باشد.

وی با اشاره به هزینه های بالای این نوع آموزشها، ضرورت اجرای هدفمند آموزشها و بهره گیری از نتایج طرح تکاپو در برنامه ریزی های آموزشی را از روسای مراکز و معاونت آموزش اداره کل خواستار شد.

غیاثی تبار گفت: در حال حاضر با توجه به شرایط کشور و ایجاد زمینها های اشتغال باید نیروی ماهر کارآفرین تربیت کنیم تا بتواند علاوه بر اشتغال برای خود برای دیگران نیز اشتغال ایجاد کند.

در ادامه پورنقدی کارگزار طرح تکاپو در استان نیز بصورت مبسوط نسبت به تشریح تجزیه و تحلیلهای کارشناسی بر اساس داده های اشتغال استان پرداخت.

وی با اشاره به اینکه آموزشهای ارائه شده توسط مراکز و آموزشگاههای فنی و حرفه ای بیشترین انطباق را با رسته های اولویت دار در استان دارد، خواستار انطباق بیشتر این برنامه با رسته های مذکور شد.

 


تاریخ درج خبر : شنبه ٢١ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٣:١٩ | تعداد نمایش خبر : 877
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: