نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان از مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی زاهدان بازدید کردند

به مناسبت هفته کار و کارگر مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون از مرکز آموزش فنی و حرفه ای تخصصی زاهدان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان سیستان و بلوچستان ؛ خداداد اولیایی مدیر کل آموزش فنی و حرفه ی استان در حاشیه این بازدید گفت : استان از ظرفیت های بالایی برخوردار است و با توجه به وجود مشکلات فراوان بیکاری در استان ضروری است مدیران و مسئولان استانی جهت توسعه صنایع و بهره برداری از پتانسیل ها و ظرفیتهای موجود برنامه ریزی های مناسبی را تنظیم و اجرا نمایید .

وی افزود : دستگاههای ذیربط با هدایت نیروهای جوان به سمت فراگیری آموزش های مهارتی و انجام حمایت های لازم تمام تلاش خود را جهت جذب هر چه بیشتر این جوانان در واحدهای استانی بعمل آورند .

گفتنی است اولیایی  به همراه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان و مدیران دستگاه های تابعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در استان باحضور در منزل کارگران از کارافتاده با آنان دیدار کردند و مسائل و مشکلات کارگران و اعضای خانواده آنان از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت  ونیز از واحد تولیدی توزیعی گلاریس زاهدان نیز بازدید بعمل آوردند .


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٢٣ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ٠٩:٤٤ | تعداد نمایش خبر : 1315
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: