نسخه چاپي ارسال به دوست


نشست هم اندیشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه با مؤسسین آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد این استان برگزار شد

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه در این نشست که با حضور مؤسسان آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد گفت آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد باید آموزش های خود را متناسب و همسو با نیاز جامعه و بازار ارائه دهند .

به گزارش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه،  یاور محمدی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای این استان  در این جلسه که با هدف تبیین دستورالعمل اجرایی آئین نامه نحوه تشکیل و اداره آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد افزود: ضروری است آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برای اتصال زنجیره آموزش های مهارتی به اشتغال، مشارکت فعال داشته باشند .

علی رمضانی،  رئیس اداره مؤسسات کارآموزی آزاد و مشارکتهای مردمی استان کرمانشاه در ادامه این نشست ضمن بیان اهمیت توجه به بخش خصوصی در ارائه آموزش های مهارتی گفت : امید است با آشنایی بیشتر با این دستورالعمل بتوانیم به نحو شایسته به انجام آن بپردازیم.

رمضانی افزود : اجرای صحیح این دستورالعمل از آن جهت حائز اهمیت است که با توجه به وجود آموزشگاه های آزاد در زمینه های مختلف و پراکندگی آنها در استان، وظیفه ما ار دوچندان می کند تا حق کسی تضییع نگردد .

در ادامه جلسه دستورالعمل و مفاد آن تشریح و تبیین گردید و  حاضرین با بیان نظرات خود، پیشنهادات مختلف را با هم به اشتراک گذاشتند.

 

 


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٠:٠٤ | تعداد نمایش خبر : 1340
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: