نسخه چاپي ارسال به دوست

فرماندار شهرستان بدره :
فرماندار شهرستان بدره بر نیاز منطقه به آموزشهای مهارتی، تاکید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام،  در پی درخواستهای متعدد مردم بدره،  مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان ایلام و رؤسای ستادی با فرماندار بدره دیدار کردند.

بنا بر این گزارش در این دیدار، آزادی، فرماندار شهرستان  بدره بدره ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی عبادات همکاران اظهار داشت: مطالبه عمومی در شهرستان بدره بحث حرفه آموزی و تنها راه اشتغال زایی در این شهرستان راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای می باشد.

وی در ادامه ضمن تاکید بر نیاز منطقه به آموزش های مهارتی، آمادگی خود را در بحث تهیه مکان مناسب، تجهیزات و مدرس اعلام کرد.

جمشیدزاده، مدیر کل آموزش  فنی و حرفه ای استان ایلام، از دغدغه فرماندار شهرستان در بحث نیاز به آموزشهای مهارتی تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: شهرستان بدره تنها شهرستانی است که فاقد چارت سازمانی در بحث آموزش های مهارتی می باشد.

وی  در ادامه آمادگی این اداره کل را در صورت تامین فضای مناسب و نیروی خدماتی، برای تجهیز و راه اندازی مرکز آموزش فنی و حرفه ای اعلام کرد.

مدیر کل آموزش  فنی و حرفه ای استان ایلام  در پایان اظهار داشت: با توجه به پتانسیل منطقه و شناسایی نیازهای بازار کار، راه اندازی رشته های گردشگری، مکانیک، خیاطی و برق ساختمان از اولویت های آموزشی برای مردم شهرستان بدره می باشد.

در ادامه این دیدار با حضور رئیس آموزش و پرورش بدره، از هنرستانها و دبیرستانهای این شهرستان برای انتخاب فضای مناسب جهت راه اندازی کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای بازدید بعمل آمد.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١١:٠٦ | تعداد نمایش خبر : 1197
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: