نسخه چاپي ارسال به دوست

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در جمع مسئولين اصناف:
طرح آموزش دوگانه با هدف شكوفايي اقتصاد استان اجرا مي شود

مدير كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان در جمع مسئولين اصناف گفت: طرح آموزش دوگانه با هدف شكوفايي اقتصاد استان اجرا مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش فني و حرفه اي استان اصفهان، در راستای معرفی، پیاده سازی و گسترش سیستم آموزش دوگانه (دوال) و همچنین تقویت ارتباط سازنده با واحدهای صنفی اصفهان جلسه ای با حضور آرش اخوان مدیرکل استان، عباس مهدیان معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی، ايرج توکلی مسئول واحد آموزش در صنایع، مسعود دانشمند رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت، حسين مصلی نژاد رئیس اداره آموزشگاههای آزاد و مشارکتهای مردمی، رضا داوری کارشناس آموزشهای اصناف، انصاری پور  نایب رئیس اتاق اصناف اصفهان، میرشمشیری رئیس کمیسیون آموزش اتاق اصناف و جمعي از اعضای کمیسیون آموزش و اتحادیه های صنفی در محل دفتر مدیرکل برگزار گردید.

آرش اخوان در اين جلسه در خصوص ارتباط مؤثر با اصناف، معرفی آموزشهای دوگانه، اثرات مثبت این آموزشها در شکوفایی اقتصاد کشورهای پیشرفته، لزوم هم افزایی و تبادل اطلاعات میان کارشناسان شاغل در واحدهای صنفی و مربیان مراکز آموزشی اداره کل و تشکیل تیم های تخصصی مشترک در حوزه های مختلف مواردی را مطرح و بيان داشت: ما به جد تلاش مي كنيم تا ارتباط بسيار تنگاتنگي با صنوف برقرار و به نتايج ارزشمندي در اين حوزه برسيم.

وی افزود: هدف اصلی اداره کل و اتاق اصناف شکوفایی اقتصاد استان است و ما به عنوان عضوی کوچک در کنار اصناف هستیم که این هم افزائی را در قالب طرحی مشترک انجام دهیم.

در ادامه انصاری پور اظهارداشت: در شرایط کنونی توقعات جامعه نسبت به قبل بیشتر شده ودر همین راستا هیات رئیسه جدید اتاق اصناف مقوله آموزش را به عنوان سرفصل در راس امور قرارداده و نگاه سرمايه گذاري به آموزش دارد.

وی اعلام نمود: اتاق اصناف در راستای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری آمادگی کامل را برای همکاری با اداره کل از طریق انعقاد تفاهم نامه دارد.

در پایان نیز پس از گفتگو و تبادل نظر حاضرین مقرر گردید: تفاهم نامه مشترک همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان و اتاق اصناف در کوتاهترین زمان ممکن تهیه و طی مراسمی رونمایی گردد.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٣:٥٥ | تعداد نمایش خبر : 1481
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: