نسخه چاپي ارسال به دوست

فرماندار فیروزکوه:
آموزش های فنی و حرفه ای جایگاه ویژه ای در توسعه اشتغال دارند

فرماندار فیروزکوه به همراه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای و دیگر مسئولین، در بازدید از دو واحد صنعتی در شهرک صنعتی قدیم این شهرستان بر اهمیت و جایگاه ویژه آموزش های فنی و حرفه ای در توسعه اشتغال تآکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران؛ مهدی یوسفی جمارانی در این بازدید یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های موجود در کشور را بحث اشتغال‌زایی برای جوانان دانست و اظهار داشت: یکی از موثرترین راهکارها برای ایجاد اشتغال پایدار مهارت‌آموزی به نیروی کار در جامعه است که با هم‌افزایی و هماهنگی بین دستگاه های مرتبط عملیاتی می شود.

وی بیان داشت: واحدهای صنعتی می توانند با بهره گیری از ظرفیت مراکز آموزش فنی و حرفه ای و دعوت از کارآموزان فنی در قالب طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی گام های موثری در جهت ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید بردارند.

فرماندار فیروزکوه خاطر نشان ساخت: مهارت آموزی در محیط کار واقعی علاوه بر افزایش سطح مهارت کارآموزان، زمینه ایجاد اشتغال پایدار و تثبیت فرصت های شغلی مورد نیاز جامعه را فراهم می نماید.

گفتنی است در این بازدید، سید مجتبی هاشمی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای فیروزکوه گزارش مبسوطی از عملکرد و برنامه های آینده مرکز ارائه کرد.


تاریخ درج خبر : دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٣:٥٧ | تعداد نمایش خبر : 1492
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: