نسخه چاپي ارسال به دوست


مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران از مرکز آموزش جوارکارگاهی صنعت برق این استان بازدید کرد

در راستای سیاست های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور تربیت و ارتقاء مهارت نیروی متخصص؛ تاسیس مراکز جوارکارگاهی و بین کارگاهی در دستور سازمانی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مازندران اولین پروانه بهره برداری مرکز جوارکارگاهی به شرکت دانش اندیشه شمال اعطاء نمود.

این مرکز در حال حاضر به تربیت نیروی ماهر صنعت برق در بخش سیم بانی، سرویس و نگهداری خطوط های گرم برق و ... به صورت تئوری و عملی در محیط واقعی کار با تجهیزات کامل می پردازد.

از همین رو سید حسین درویشی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای مازندران و هیات همراه طی بازدیدی از روند آموزش های ارایه شده مرکز فوق الذکر بازدید نمود.

وی در این بازدید گفت: با عنایت به رسالت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در تربیت نیروی متخصص صنایع و توجه به بخش خصوصی ایجاد مراکز جوار بین کارگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد

درویشی افزود: سرویس و نگهداری خطوط گرم برق از خطرناک ترین کارهای عملی است که افراد شاغل در این صنعت انجام می دهند، این کار بدون قطع شدن برق در همان لحظه صورت می گیرد و افراد فاقد مهارت نمی توانند این کار را انجام دهند.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ٠٩:١٣ | تعداد نمایش خبر : 1352
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: