نسخه چاپي ارسال به دوست

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی:
آموزش های مهارتی نقش مؤثری در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در شهرستان تاکستان دارد


نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: آموزش های مهارتی نقش مؤثری در ایجاد اشتغال مولد و پایدار در این شهرستان دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین، حجت اله امینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای این استان به همراه عبداله شارینی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای برادران این شهرستان با بهمن طاهرخانی، نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با بیان اینکه آموزش های مهارتی در این شهرستان به صورت شایسته ای در حال اجرا است، بر توسعه هدفمند آموزش فنی و حرفه ای که زمینه ساز توسعه کارآفرینی و اشتغال است، تأکید کرد.

وی افزود: آموزش های فنی و حرفه ای مسیری کاربردی و کوتاه در اشتغال زایی جوانان این شهرستان است.

طاهرخانی با اشاره به پتانسیل بالای آموزش های مهارتی در راستای حل مشکل بیکاری، قول مساعد داد در راستای رفع مشکلات مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان تاکستان تلاش کند.

در ادامه حجت اله امینی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین با تشریح وظایف کلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای درکشور، اظهارکرد: برنامه های آموزشی  این اداره کل در سال 98 با رویکرد توسعه اشتغال هدفگذاری شده است.

وی مهمترین رسالت سازمان را تربیت و افزایش كارآیی و اثر بخشی نیروی انسانی مورد نیاز در بخش های مختلف صنعت، خدمات، كشاورزی و فرهنگ و هنر بر اساس نیاز بازار در دستیابی به اشتغال مولد و پایدار عنوان کرد.


تاریخ درج خبر : سه شنبه ٧ خرداد ١٣٩٨ | ساعت درج خبر : ١٢:٣٤ | تعداد نمایش خبر : 3859
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: